• Parada Wojskowa w Pyongyang w Korei Północnej
  Small Sized Groups Budget Tours
 • Koreański student uniwersytetu
 • Piknik w Pyongyang z Koreą Północną w urodziny Kim Il Sung
  Building Bridges
 • Koreańskie kelnerki
  Fully Tailored Independent Trips
 • Zima w Korei Północnej
  Trips All Year round
 • Dzieci Korei Północnej
  Responsible Tourism
 • Plac Kim Ir Sena
  Experts in North Korea

Korea Północna Podróże - KTG

Korea Północna Podróże – KTG organizuje wycieczki do Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, miejsca zaliczanego do najbardziej tajemniczych i najmniej odwiedzanych regionów świata, znanego na zachodzie jako Korea Północna.

Pragniemy umożliwić naszym klientom zapoznanie się z tym fascynującym krajem, jego kulturą i tradycjami.

Our aim is to show you as many aspects of the DPRK as possible. We firmly believe that encouraging a maximum level of interaction with Koreans plays a vital role in our achieving this.

Ludzie z Korei Północnej

Współpracujemy bezpośrednio z Pyonyang i oferujemy wycieczki w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i japońskim...

Tańce Msze w zimie w Korei Północnej

December 24th is the Birthday of national heroine Kim Jong Suk (called Mother Kim Jong Suk in the DPRK). We were one of the first companies to arrange trips to the DPRK all year round thought all of December and January.

Mogą się państwo z nami skontaktować w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. Nasz wielokulturowy zespół zajmie się państwa zapytaniami.

Kaeson Wieczorny funfair w Pyongyang w Korei Północnej

Park rozrywki

Kult „ wielkich Liderów”, Architektura rodem z lat 70-tych, połączona z nostalgią Chin lat 50-tych, nieskażone krajobrazy, przyjaźni ludzie oraz komunistyczne budowle w Pyongyang sprawiają, że podróż do Korei Północnej jest niezapomnianym przeżyciem. Wielu naszym klientów uważa Koreę Północną za jedno z najbardziej interesujących miejsc świata.

Północnj i południowokoreańscy żołnierze w DMZ (Panmunjom) po stronie Korei Północnej (DPRK)

DMZ

Jeśli chcecie zapoznać się bliżej z  Koreą Północną, na  naszej stronie możecie znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących nie tylko wypraw do Korei Północnej, ale również informacji ogólnych o kraju.

O Nas

Celem KTG DPRK Tours & Information jest promowanie turystyki do Korei Północnej w celu zwiększenia liczby turystów odwiedzających ten niepowtarzalny kraj.

Europejscy turyści grający w strzelaninie w Sariwon w Korei Północnej (DPRK)

Sariwon

Współpracując bezpośrednio z Pyongyang organizujemy także wycieczki biznesowe i tym samym promujemy napływ zagranicznych inwestycji do Korei Północnej.

Dzieci Korei Północnej

Wierzymy, że im większa liczba turystów, tym większa szansa na wymianę kulturalną pomiędzy Koreą Północną i innymi nacjami.

Parada wojskowa w Korei Północnej

Jesteśmy świadomi faktu,że zainteresowanie Koreą Północną wzrasta z każdym dniem. Wiele osób jest zafascynowanych tym tajemniczym krajem, ale często odczuwa niedosyt związany z brakiem informacji.

Dlatego też oferujemy nie tylko wycieczki, ale również posiadamy szeroką gamę informacji na temat Korei. Mamy nadzieję, że poprzez naszą stronę więcej osób zdecyduje się na przyjazd do Korei, nie tylko jako turysta, ale również jako inwestor czy student. W rezultacie również lokalni mieszkańcy skorzystają z dobrodziejstw wzrastającej turystyki w kraju.

Szkoła średnia w Pyongsong w Korei Północnej

Pyongsong

KTG DPRK Tours & Information - Korea Północna Podróże

Celem KTG DPRK Tours & Information jest ukazanie różnorodnych aspektów Korei Północnej, takich jak aktualności, historia czy ekonomia kraju. Pragniemy pokazać podróżnym ogólny zarys kraju, zanim odbędą podróż do Korei.

Hotel Ryugyong w Pyongyang, w Korei Północnej (DPRK)

Jeśli chcieliby państwo podzielić się z nami informacjami o Korei lub chcielibyście państwo zadać pytania dotyczące Korei, prosimy o zostawianie komentarzy na forum.

Pyongyang, Korea Północna (DPRK)

Naciśnij tutaj aby opuścić stronę Korea Północna i przejść do strony głównej.

index-column.html

KTG Travel Guide

KTG DPRK Travel Guide

Safe Payments

We accept PayPal and credit/debit card payments

New! Korean Language Course in Pyongyang!

Over 3 weeks of Study & Travel in North Korea from €2195 Euros

Top! Pyongyang Bike Tours

Bike trips available for all tours!

Social Media

Facebook Instagram Pinterest

DPRK Interactive Map

Please click on the map for more information

DPRK Panorama

360° Images of the DPRK

North Korea Tours

Small sized group tours
Free Postcard from Pyongyang!

Latest Updates

Pyongyang Marathon Tours ready!

Sign up today and get a free hoody!

Group Tours ready!

DPRK Tours available all year-round!

Testimonials

"The whole experience was actually even better than I thought, especially the Mass Games which I can’t even find words to describe." P. Simon - attending the Ocotober 10th Military Parade rehearsal "We had a very enlightening trip and were most impressed with how well organised it all was...and would not have changed anything..."

P. Clarke

Travel Tips

Transportation in DPRK

Forum

Please check our forum for more reviews, questions & comments.

Upload your own pictures and reviews!