Informace Severní Korea

Informace Severní Korea - tato stránka má za cíl poskytnout co nejvíce informací o KLDR, které budou užitečné pro návštěvníky před vycestováním. Podrobnosti o Kim Ir-senovi, Kim Čong-ilovi, život v Severní Koreji... Klikněte prosím níže na části, o které máte zájem pro podrobnější vysvětlení:


President Kim IIr-sen, Severní Korea
Kim Ir-sen - známy jako "velký vůdce", založil Korejskou lidovou demokratickou republiku a přestože zemřel v neděli 8. června 1994, zůstává věčným prezidentem KLDR.
General Kim Čong-il, Severní Korea Kim Čong-il - syn Kim Ir-sena, přezdívaný jako "milovaný vůdce" a oficiálně byl generální tajemník Dělnické strany lidové republiky Koreje, předseda komise a národní rady obrany v KLDR a vrchní velitel armády Korejské lidové demokratické republiky. Po celé zemi se nachází jeho a Kim Ir-senovi portréty. Zemřel dne 19. prosince 2011. Záběry truchlících Korejců za jeho odchodem byly vysílány po celém světě.
Severní Korea flag Národní Vlajka - vysvětlení, co jednotlivé znaky národní vlajky představují.
Severní Korea armáda Flag KPA

Vlajky KLDR - seznam dalších národních vlajek a symbolů Severní Koreje.

Nordkoreanske regerings

Severokorejský Státní Znak - vysvětlení funkcí a významů státního znaku KLDR.

Juche filozofie Severní Korea

Filosofie Čučche - informace o národním politickém myšlení KLDR.

Mapa Severní Korea

Podrobná mapa znázorňující regiony, provincie a města v KLDR. 

Klikněte prosím na naši stránku Zprávy Severní Korea nebo na stránku Zájezdy Severní Korea, když chcete odejít ze stránky Informace Severní Korea a zobrazit aktualizace v KLDR a navštívit zajímavá místa.

 

z-extra-default-nav-information.shtml