Cestovní průvodce Severní Korea, Zájezdy a Informace
O Nás

Cílem KTG je podpořit cestovní ruch po celém světě, aby se zvýšil počet lidí, kteří chtějí navštívit tuto jedinečnou zemi. Naše společnost to všechno umožňuje tím, že nabízí zájezdy a spolupracuje přímo s Pchjongjangem.

Cestovní průvodce Severní KoreaPěvně věříme, že čím více lidí, kteří přijdou navštívit Severní Koreji, tím bude větší šance na kulturní výměny mezi KLDR a dalšími zeměmi.

Víme, že o Severní Koreji je velký zájem a že mnozí lidé jsou fascinováni touto tajemnou zemi, také si však uvědomujeme, že o tom není dostatek informací. V důsledku toho zajišťujeme výlety, stejně jako různé informace týkající se KLDR. Tím chceme dokázat, aby více lidem bylo umožněno navštívit KLDR. Stejně tak chceme zvýšit potenciál u lidí, kteří se rozhodnou pracovat, spolupracovat, či dokonce studovat v Severní Koreji a v konečném důsledku i ve prospěch místních obyvatel.

KTG se proto snaží ukázat co nejvíce aspektů o Severní Koreji, zejména týkající se oblastí jako jsou zprávy, historie a hospodářství Severní Koreje tak, aby naši internetoví návštěvníci mohli lépe poznat celkovou situaci v zemi předtím, než se rozhodnou ji navštívit.

Pokud by jste chtěli přispět na tuto stránku, nebo pokud máte jakékoliv otázky, které by jste se chtěli zeptat nás, nebo jiných lidí, kteří navštíví naše stránky, neváhejte a nechte nějaké připomínky, nebo dotazy na našem novém Severní Korea fóru.

Klikněte prosím zde pro přechod ze sekce Cestovní průvodce Severní Korea na naši domovskou stránku.