Cestovní ruch Severní Korea - Zájezdy a Termíny

Cestovní ruch Severní Korea - Níže naleznete seznam našich cest do Severní Koreje (KLDR).

Věnujte prosím pozornost k datu podání žádosti. Jakmile máte zájem o zájezd, prosím, pošlete nám email na info@north-korea-travel.com a my vás budeme kontaktovat během jednoho pracovního dne, zda je váš požadovaný zájezd dostupný.

Všechny naše zájezdy, ať jsou to skupinové zájezdy, nebo nezávislé výlety, zahrnují veškeré náklady z Pekingu do KLDR, a to cestovní náklady, stravování, poplatky za průvodce, ubytování v dvoulůžkovém pokoji v Severní Koreji (v jejich nejlepších hotelech nacházejícím se v Pchjongjangu) a všechny vstupné na místa, které v Severní Koreji navštívíte. Sazby nezahrnují vízový poplatek a žádné suvenýry, spropitné, či další nápoje.

Skupinové Zájezdy KLDR

Nezávislé Zájezdy KLDR

US Zájezdy KLDR

Pro nezávislé výlety nám prosím pošlete email o tom, kolik lidí se plánuje zúčastnit a datum, kdy by jste chtěli vycestovat do KLDR, včetně počtu nocí, kolik by jste chtěli zůstat.

Prosím, kontaktujte nás na adrese mail@north-korea-travel.com pokud jsi nejste jisti o cestovních zájezdech, ale máte zájem být součástí našeho mailového seznamu a chtěli by jste přijímat aktuální informace o našich výletech do Severní Koreje.

Klikněte prosím zde pro zobrazení často kladených otázek v sekci Cestovní ruch Severní Korea.