Korea Północna - Podróże

Korea Północna Podróże – KTG DPRK Tours & Information organizuje wycieczki do Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, miejsca zaliczanego do najbardziej tajemniczych i najmniej odwiedzanych regionów świata, znanego na zachodzie jako Korea Północna.

Pragniemy umożliwić naszym klientom zapoznanie się z  tym fascynującym krajem, jego kulturą i tradycjami.

The DMZ in Korea

Współpracujemy bezpośrednio z Pyonyang i oferujemy wycieczki w języku angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, włoskim, rosyjskim i japońskim… Mogą się państwo z nami skontaktować w języku angielskim, francuskim i hiszpańskim. Nasz wielokulturowy zespół zajmie się państwa zapytaniami.

Kult „ wielkich Liderów”, Architektura rodem z lat 70-tych, połączona z nostalgią Chin lat 50-tych, nieskażone krajobrazy, przyjaźni ludzie oraz komunistyczne budowle w Pyongyang sprawiają, że podróż do Korei Północnej jest niezapomnianym przeżyciem. Wielu naszym klientów uważa Koreę Północną za jedno z najbardziej interesujących miejsc świata.

Jeśli chcecie zapoznać się bliżej z  Koreą Północną, na  naszej stronie możecie znaleźć wiele przydatnych informacji dotyczących nie tylko wypraw do Korei Północnej, ale również informacji ogólnych o kraju.

O Nas

North Korea interactive map

Celem KTG DPRK Tours & Information jest promowanie turystyki do Korei Północnej w celu zwiększenia liczby turystów odwiedzających ten niepowtarzalny kraj. Współpracując bezpośrednio z Pyongyang organizujemy także wycieczki biznesowe i tym samym promujemy napływ zagranicznych inwestycji do Korei Północnej.

Wierzymy, że im większa liczba turystów, tym większa szansa na wymianę kulturalną pomiędzy Koreą Północną i innymi nacjami.

Jesteśmy świadomi faktu,że zainteresowanie Koreą Północną wzrasta z każdym dniem. Wiele osób jest zafascynowanych tym tajemniczym krajem, ale często odczuwa niedosyt związany z brakiem informacji. Dlatego też oferujemy nie tylko wycieczki, ale również posiadamy szeroką gamę informacji na temat Korei. Mamy nadzieję, że poprzez naszą stronę więcej osób zdecyduje się na przyjazd do Korei, nie tylko jako turysta, ale również jako inwestor czy student. W rezultacie również lokalni mieszkańcy skorzystają z dobrodziejstw wzrastającej turystyki w kraju.

KTG DPRK Tours & Information - Korea Północna Podróże

Classroom North KoreaCelem KTG DPRK Tours & Information jest ukazanie różnorodnych aspektów Korei Północnej, takich jak aktualności, historia czy ekonomia kraju. Pragniemy pokazać podróżnym ogólny zarys kraju, zanim odbędą podróż do Korei.

Jeśli chcieliby państwo podzielić się z nami informacjami o Korei lub chcielibyście państwo zadać pytania dotyczące Korei, prosimy o zostawianie komentarzy na forum.

Naciśnij tutaj aby opuścić stronę Korea Północna i przejść do strony głównej.

 

 

North Korea tourism

Testimonials

"I really enjoyed my trip and came home definitely satisfied by the experience! The whole thing was actually even better than I thought, especially the Mass Games which I can’t even find words to describe." .

October tour - rehearsal of DPRK military parade

Pierre S attended the rehearsals for the Ocotober 10th Military Parade

"We had a very enlightening trip and were most impressed with how well organised it all was. We were very happy with the overall spread of sights you had arranged for us to see in North Korea, and would not have changed anything..."

Please check our forum for more reviews, questions & comments

North Korea Travel

Please click on the PDF file above if you would like to download our information pack!